ZAPRASZAMY CIĘ TAM, GDZIE TOCZY SIĘ PRAWDZIWE ŻYCIE

Prezentujemy Imprezę zaprojektowaną, abyś jeszcze lepiej i aktywniej mógł korzystać z życia. Bezpiecznie, pewnie i dzięki wyjątkowym właściwościom zachęci Cię do wspólnych podróży. Będzie Twoją inspiracją by wydobyć z każdej chwili jeszcze więcej. Ciesz się życiem, a każdy dzień niech będzie jeszcze bardziej niezwykły

Quartz Blue Pearl [J8U]

Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.

LINIA MODELOWA

WSZECHSTRONNE ROZWIĄZANIA DLA WSZYSTKIEGO, CO LUBISZ ROBIĆ
Dla ludzi ambitnych, przestrzeń jest ważna. Czy do pracy, czy do zabawy Impreza oferuje miejsce, aby pomieścić wszystko co potrzebne, oraz byś mógł robić to co kochasz. Z wystarczającą przestrzenią bagażową (bagażnik pomieści nawet 3 torby golfowe*) możesz poświęcić więcej czasu na realizację tego, co dla Ciebie ważne, a mniej na planowanie.
*Przy użyciu 9,5 – calowych toreb golfowych, z uniesionymi tylnymi siedzeniami.

SUBARU e-BOXER

Nowy zespół napędowy Subaru
SUBARU e-BOXER nowej generacji łączy silnik SUBARU BOXER z silnikiem elektrycznym, niezmiennie dostarczając wyjątkowych wrażeń z jazdy w cichym i wygodnym wnętrzu, bez zbędnych hałasów i wibracji nawet na drogach gorszej jakości.

TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA SUBARU
Technologie Subaru wyróżniają japońską markę i zapewniają unikatowe odczucia podczas prowadzenia, których doświadczysz wyłącznie w naszych samochodach. Technologie te pozwalają pojazdom Subaru spełniać najwyższe standardy, jeśli chodzi o osiągi, komfort, bezpieczeństwo i niezawodność, dostarczając jednocześnie wszystkim pasażerom spokoju i radości z jazdy.

BEZPIECZEŃSTWO

IDEA KOMPLETNEGO BEZPIECZEŃSTWA
Gdy Twój samochód daje poczucie spokoju, życie staje się przyjemniejsze. Dlatego w Subaru bezpieczeństwo jest najważniejsze. Ze swoimi początkami w produkcji samolotów Subaru kontynuuje politykę „ludzie na pierwszym miejscu”, dostosowując i wielokrotnie testując swoje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, opracowywane od 50 lat. Dzięki najnowszym systemom ochrony i zapobiegania wypadkom oraz unikalnym technologiom, takim jak Subaru Global Platform i Symmetrical AWD, Subaru nieustannie dąży do poprawy bezpieczeństwa, aby zrealizować wizję przyszłości bez wypadków.

Impreza 2.0i-S e-BOXER EyeSight

SUBARU e-BOXER, Lineartronic

Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.