Program Przedłużonej Gwarancji
Naszym nowym partnerem w Programie Przedłużonych Gwarancji (PPG) jest Syndykat Lloyd's nr 4444 zarządzany przez Canopius Managing Agent Ltd., reprezentowany w Polsce przez WAGAS S.A. przy udziale brokera ubezpieczeniowego Towarzystwo Usług Ubezpieczeniowych i Obsługi Ryzyka TUR Sp. z o.o.

Zachęcamy do zapoznania się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia oraz z dokumentem określającym stawki ubezpieczeń. Zwracamy uwagę, że w PPG można ubezpieczać zarówno pojazdy nowe (przedłużenie gwarancji o 4 i 5 rok eksploatacji, do 150 000 km), jak i pojazdy używane, którym skończył się standardowy okres gwarancyjny. Program Przedłużonej Gwarancji dotyczy wyłącznie aut zakupionych w polskiej sieci dealerskiej Subaru.

Program dostępny jest u wybranych Dealerów Subaru u których można zapoznać się ze szczegółami.

  Ogólne Warunki Ubezpieczenia - Program Przedłużonej Gwarancji - Pojazdy Subaru - nowe

  Ogólne Warunki Ubezpieczenia - Program Przedłużonej Gwarancji - Pojazdy Subaru - używane

  Program Przedłużonej Gwarancji - ulotka

  Program Przedłużonej Gwarancji Subaru - składkiCO ZYSKUJESZ DZIĘKI PRZEDŁUŻONEJ GWARANCJI?

Przedłużona Gwarancja na Subaru zapewnia do 150 000 km lub do 5 lat ochrony przed wydatkami wynikającymi z nieprzewidzianych napraw Twojego samochodu.

Chcesz mieć pod kontrolą wszystkie koszty związane z eksploatacją Twojego Subaru? Nie lubisz niespodziewanych wydatków? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Przystąpienie do programu Przedłużona Gwarancja na Subaru daje Ci wiele korzyści. Oto niektóre z nich:

  • - bezpłatne usunięcia awarii (części i robocizna) zgodnie z warunkami programu
  • - profesjonalne naprawy pojazdu w autoryzowanym serwisie Subaru, przeprowadzone przez wyspecjalizowanych mechaników
  • - diagnostyka
  • - dokonywanie napraw z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych
  • - zwiększenie wartości samochodu przy odsprzedaży dzięki możliwości przeniesienia ubezpieczenia na nowego właściciela
  • - brak kosztów napraw na terytorium całej Unii Europejskiej
  • - suma ubezpieczenia równa wartości pojazdu
  • - bardzo atrakcyjne ceny ubezpieczenia
  • - minimum formalności
OFERTA DLA WYMAGAJĄCYCH

Przedłużona Gwarancja na Subaru to najlepsza inwestycja w Twój samochód.

Ochrona obejmuje wszystkie mechaniczne, elektryczne i elektroniczne zespoły pojazdu wchodzące w skład oryginalnego wyposażenia. O szczegółach ubezpieczenia dowiesz się u dealera lub na stronie www.subaru.pl.

Do programu Przedłużona Gwarancja na Subaru może przystąpić każdy użytkownik samochodu marki Subaru, zakupionego na terenie Polski u autoryzowanego dealera Subaru i będącego na gwarancji producenta (do 35 miesiąca od daty rejestracji).

W przypadku zakupu samochodu używanego do programu należy przystąpić w dniu sprzedaży. Ubezpieczeniem objęte są pojazdy, które nie są wykorzystywane do celów zarobkowych jako: pojazd specjalny, nauka jazdy, pojazd do przewozu osób (w tym taxi), wynajmowany w formule „rent a car”.

UBEZPIECZENIE SKROJONE NA MIARĘ

Przedłużona Gwarancja na Subaru została zaprojektowana specjalnie dla właścicieli samochodów tej marki.

Aby zapewnić Ci profesjonalną, kompleksową ochronę w razie awarii Twojego samochodu, wspólnie z Zakładem Ubezpieczeń Lloyd’s of London - najstarszej i najbezpieczniejszej instytucji ubezpieczeniowej na świecie, reprezentowanym w Polsce przez Wagas S.A., przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjny program ubezpieczeniowy.


Ciesz się bezststresową jazdą, a rozwiązanie ewentualnych problemów zostaw nam.


Przedłużona Gwarancja na Subaru to komfort dla Ciebie i bezpieczeństwo dla Twojego Subaru, nawet do 150 000 km lub do 5 lat jego użytkowania.

KOMFORT NA DŁUŻEJ.

Dzięki przedłużonej gwarancji na Subaru nawet po ukończonym okresie gwarancji udzielanej przez sprzedawcę na nowy samochód, nadal możesz cieszyć się bezstresowym użytkowaniem swojego auta.


Aby idealnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb, sam decydujesz na jaki okres chcesz zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo finansowe w przypadku awarii samochodu.

Jeśli kupiłeś samochód używany, również możesz zlikwidować ryzyko niespodziewanych kosztów jego eksploatacji. W tym przypadku dokonaj wyboru spośród dwóch pakietów - Srebrnego i Złotego.